بهترین مناطق برای سرمایه گذاری و خرید خانه در ترکیه

بهترین مناطق برای سرمایه گذاری و خرید خانه در ترکیه

خرید خانه در ترکیه یک راه مطمئن جهت سرمایه گذاری در ترکیه به حساب می آید. استانبول ترکیبی از عصر جدید و قرن های گذشته می باشد. این ترکیب جدید و قدیم در شهر استانبول جذابیت آن را دو چندان کرده است. این شهر زیبا با ارائه فرصت های فراوان زمینه یک زندگی رویایی و لاکچری را برای شما فراهم می کند. شما با خرید ملک در ترکیه می توانید علاوه بر افزایش سرمایه خود بتوانید در کشور ترکیه اقامت داشته باشید. 


سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استانبول


استانبول یکی از شهرهای بزرگ کشور ترکیه است. در واقع این شهر زیبا پلی بین اروپا و آسیا در ترکیه می باشد. قدمت 2500 ساله استانبول باعث شده است این شهر جزء شهرهای پیشرفته کشور ترکیه به حساب آید. شهر استانبول از دو قسمت اروپایی و آسیایی تشکیل شده است. البته بخش اروپایی شهر استانبول جذابیت فراوانی در بین مردم دارد. 
امروزه سرمایه گذاری در ترکیه از طریق خرید ملک توسط ایرانیان افزایش پیدا کرده است. پاسپورت ترکیه دارای رتبه 39 در دنیا می باشد. شما با اخذ پاسپورت ترکیه می توانید بدون نیاز به ویزا به 71 کشور جهان سفر کنید. شما از طریق خرید ملک در استانبول می توانید علاوه بر سرمایه گذاری اقامت کشور ترکیه را بدست آورید. شما با داشتن بودجه ای در حدود 700 میلیون تومان می توانید در ترکیه سرمایه گذاری کنید.  شما با همین مقدار کم می توانید در شهر استانبول خانه بخرید. 
بازار املاک در کشور ترکیه مخصوصا شهر استانبول روز به روز رو به پیشرفت است. در واقع شهر استانبول از نظر خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه جزء پر رونق ترین شهرهای ترکیه به حساب می آید. معماران و مهندسان ساختمان کشور ترکیه پروژه های مسکونی و تجاری را با مقاومت بالا در برابر زلزله می سازند. بنابراین بسیاری از مناطق کشور ترکیه از قبیل استانبول از نظر سرمایه گذاری با ارزش هستند. سرمایه گذاری در ترکیه راه پیشرفت مطمئنی برای دولت ترکیه و اتباع خارجی است. 
شما برای انجام سرمایه گذاری مطمئن باید دانش خود را از مناطق پرسود و باارزش ترکیه افزایش دهید. همچنین آشنایی با پروژه ها و طرح های مسکونی به شما این اطمینان را می دهد که در جای مناسبی سرمایه گذاری کرده اید. 

استانبول


مناطق مهم خرید ملک در استانبول


محله‌های در حال توسعه‌ی استانبول گزینه ای ایده آل جهت سرمایه گذاری در ترکیه به حساب می آیند. از طرفی روز به روز ساختمان سازی در استانبول رو به رشد است. در ادامه شما را با مناطق مهم شهر استانبول بیشتر آشنا خواهیم کرد. 

  • ماسلاک: این شهر در بخش اروپایی استانبول واقع شده است. این شهر استانبول مراکز تفریحی و خرید بسیار زیادی دارد. فاصله شهر ماسلاک تا میدان تکسیم 10 دقیقه است. شما می توانید از طریق وسایل نقلیه عمومی به راحتی به تمام نقاط استانبول دسترسی داشته باشید. مجتمع های مسکونی به روز و ویلاهای مجلل سبب افزایش جذابیت این محله در شهر استانبول شده است. 
  •  آرناووت کوی: یکی دیگر از محله های با ارزش جهت خرید ملک در استانبول آرناووت کوی می باشد. زمین های وسیع این منطقه سبب رشد روز افزون ساختمان سازی شد. از ویژگی های آرناووت کوی می توان به وجود بهترین بیمارستان ها، دسترسی به بزرگراه، نزدیکی به فرودگاه، پارک جنگلی ماشلار و دسترسی به وسایل نقلیه عمومی اشاره کرد. این ویژگی ها سبب شده است که آرناووت کوی بهترین محله جهت سرمایه گذاری در شهر استانبول به حساب آید.  
  • باغجی لار: این منطقه از استانبول بسیار سرسبز  و با صفاست. شهرداری منطقه باغجی لار توانست با توجهات بسیار خود امکانات شهری این منطقه را توسعه دهد. می توان گفت این منطقه به عنوان یک منطقه توریستی و آرام در شهر استانبول جذابیت فراوانی دارد. از ویژگی های بارز منطقه باغجی لار می توان به دسترسی آسان به بزرگراه ها و وسایل نقلیه عمومی اشاره کرد. اخیرا پروژه های مسکونی رشد قابل توجهی داشتند. به همین دلیل خرید ملک در این منطقه از شهر استانبول راهی مطمئن جهت سرمایه گذاری در ترکیه است. 
  • فاتیح: این منطقه یکی از محله های ایرانی نشین شهر استانبول می باشد. بافت سنتی فاتیح سبب افزایش جذابیت آن شده است. این منطقه از استانبول بناهای تاریخی فراوانی دارد. به همین دلیل شهر توریستی به حساب می آید. دسترسی به امکانات تفریحی و رفاهی، دانشگاه ها، مراکز درمانی و مراکز خرید نظر ایرانیان را جهت سکونت در این شهر افزایش داده است. تعداد ایرانیان ساکن در این منطقه بسیار زیاد می باشد. به همین دلیل ایرانیان با خرید ملک در این منطقه کمتر احساس غربت خواهند داشت. 
  •  اسن یورت: از دیگر مناطق مهم جهت خرید ملک در استانبول اسن یورت است. این منطقه از استانبول در بخش اروپایی قرار دارد. آب و هوای دلنشین اسن یورت سبب جذابیت این منطقه شده است. از ویژگی های اسن یورت می توان به فاصله کم آن با دریای مرمره، مراکز خرید، فضای سبز شهری، پروژه های مدرن ساختمانی اشاره کرد. اخیرا قیمت مسکن در این منطقه رشد چشمگیری داشته است. 
  • بیلیک دوزو: این منطقه از استانبول جزء سرسبزترین محله می باشد. خانه های لوکس ویلایی این منطقه سبب افزایش جذابیت آن شده است. می توان گفت تعداد ایرانیان ساکن در منطقه بیلیک دوزو بسیار زیاد می باشد. ایران به راحتی می توانند به رستوران ها، سوپرمارکت ها و فروشگاه های ایرانی دسترسی داشته باشند. بیلیک دوزو در قسمت غربی استانبول وجود دارد. امکانات شهری این منطقه در بالاترین حد استاندارد خود قرار دارد. به عبارت دیگر شما می توانید تمام نیازهای خود را در این شهر برطرف کنید. همچنین تمام وسایل نقلیه عمومی در بیلیک دوزو در دسترس می باشد. بیلیک دوزو جزء مناطق با ارزش و آینده دار جهت خرید ملک در استانبول به حساب می آید. 

 

استانبول

بهترین محله های استانبول از نظر موقعیت محلی و قیمت 


بهترین محله های استانبول جهت سرمایه گذاری در ترکیه محله های با ثبات اقتصادی و ارامش شهری است. شما با انتخاب محله مناسب می توانید سرمایه گذاری مطمئن در ترکیه داشته باشید. 

  • زیتون بورنو: از ویژگی های این منطقه استانبول می توان به نزدیکی به دریا، جاذبه های توریستی و وجود باغ های زیتون اشاره کرد. آرامش زندگی در این منطقه از استانبول بسیار زیاد است. به همین دلیل اکثر افراد این منطقه از استانبول را برای زندگی انتخاب می کنند. وجود وسایل نقلیه عمومی در زیتون بورنو سبب دسترسی راحت آن به سایر نقاط استانبول شده است. این منطقه از استانبول جزء محله های پر رونق به حساب می آید. شما با انتخاب صحیح منطقه جهت خرید خانه در ترکیه می توانید سرمایه گذاری خود را افزایش دهید. 
  • شیشلی: این منطقه در مرز قسمت اروپایی و آسیایی استانبول واقع شده است.  از امکانات مدرن شیشلی می توان به وجود مراکز تفریحی، سالن های سینما، تالارهای موسیقی، مراکز هنری و تئاتر اشاره کرد. وجود این امکانات سبب وجه فرهنگی خاص به این منطقه شده است. زندگی در این منطقه از مزایای خاصی از قبیل نزدیکی به میدان تکسیم، دسترسی راحت و آسان به مرکز شهر، دانشگاه ها و مراکز خرید فراوان برخوردار است. 
  • ساری یر: این منطقه در قسمت شمالی استانبول واقع شده است. ساری یر از مناطق لاکچری استانبول می باشد. افرادی که بودجه ی کافی جهت سرمایه گذاری در ترکیه را دارند می توانند ساری یر را انتخاب کنند. این منطقه به دلیل قرار گرفتن در خط ساحلی و با افزایش جمعیت توانست به سرعت رشد کند.  قیمت ملک در این منطقه متفاوت می باشد. وجود مناطق لوکس در کنار محله های ارزان قیمت در منطقه ساری یر سبب شده است این منطقه از مناطق پرسود جهت سرمایه گذاری و خرید ملک در استانبول به حساب بیاید.