مرکز خرید کاپیتول

مرکز خرید کاپیتول

درباره مرکز خرید کاپیتول

مرکز خرید کاپیتول استانبول با بیش از 20 سال سابقه در ارائه بهترین خدمات در منطقه اسکودار قرار دارد و این مرکز خرید با داشتن فروشگاه های متنوع هر ساله میلیون ها بازدیدکننده به خود جذب می نماید. مرکز خرید کاپیتول در سال 1993 تاسیس شد و به عنوان اولین مرکز خرید بزرگ و مدرن در بخش آسیایی استانبول از محبوبیت ویژه ای در میان شهروندان استانبولی و گردشگران برخوردار است. کاپیتول که یکی از مراکز خرید محبوب ترکیه به شمار می آید یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی می باشد که در هتل های آسیایی استانبول اقامت دارند. این مرکز خرید دارای 6 طبقه با مغازه هایی آکنده از اجناس با کیفیت بوده وسعت این مرکز خرید چیزی معادل 73 هزار متر مربع می باشد.

این مرکز خرید در سال 2017 بازسازی و مرمت شد و طیف جدیدی از امکانات و خدمات به فروشگاه نیز اضافه گردید که از جمله این خدمات می توان به سینما، کافه ها و رستوران ها و مراکز تفریحی و برندهای جدید نیز اشاره نمود.

امکانات مرکز خرید:

در این مرکز خرید علاقمندان به برندهای ترکی و بین المللی می توانند اجناس مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب تهیه نمایند. این مرکز خرید در 6 طبقه با 73 هزارمتر مربع، 157 بوتیک و یک پارکینگ با ظرفیت 1400 اتومبیل را در خود جای داده است. مرکز خرید Capitol در بخش آسیایی واقع شده است و علاوه بر خدمات تفریحی نام برده شده دارای یک سالن بولینگ، یک سالن بیلیارد، یک فودکورت، یک سالن برای بازی های ویدئویی و یک کتاب فروشی کودک، یک کتاب فروشی بزرگسالان و دارای یک صفحه نمایش بسیار بزرگ در فضای باز و یک ایستگاه رادیویی است.

مرکز خرید کاپیتول

این مرکز خرید دارای یک مرکز بازی خلاق برای کودکان با مفاهیم شهر و اقیانوس و جنگل است که در بازی به خلاقیت و یادگیری کودکان بسیار دقت شده است تا موجب افزایش خلاقیت و معاشرت در کودکان و بزرگسالان با هم سالان خود می گردد.

همچنین این مرکز خرید 4 زمین بازی و اتاق های مهمانی مختلف تعریف کننده ی جدیدترین مکان ها برای ملاقات کودکان و خانواده ها می باشد.

این فروشگاه دارای 10 سالن فیلم و 19 سالن سینما می باشد که با جدیدترین فناوری سیستم صدا تجهیر شده است، می باشد.

این فروشگاه با استفاده از برنامه جدید جایزه، خرید بازدیدکنندگان را لذت بخش می نماید.